Opinie o Nas Tusze do Drukarek HP 652 Zamienniki | Oryginalne. Dobra Cena. Sklep Internetowy - E-printmania.pl
PrestaShop

Tusze do Drukarek HP 652

Hewlett Packard to amerykańska firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprzętów poligraficznych. Nie dziwi więc, że tusze do drukarek HP 652 to produkty doskonałej jakości. Oferują wyraźne i nasycone kolory, głęboką czerń i niezwykłą szczegółowość wydruku. Tusze HP 652 doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w firmie. To wydajne wykłady, które gwarantują niski koszt eksploatacji. Kupisz u nas HP 652 oryginalny tusz i jego tańszy zamiennik.

Tusze do drukarek HP 652 – najważniejsze informacje

Dostępne na naszej stronie tusze HP są oryginalnie i fabrycznie zapakowane. Kupisz u nas dwa warianty kolorystyczne: wkłady CMY (cyan, magenta, yellow), dzięki którym wydrukujesz 200 stron A4 oraz wersję black, która pozwoli zadrukować aż 360 stron.

Nasz sklep z tuszami do drukarek oferuje produkty pojedyncze oraz korzystne cenowo zestawy. Kupując pakiet, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także czas. Dzięki temu nie musisz zamawiać dwukrotnie tuszy do drukarki HP. Za jednym razem otrzymujesz pełen zestaw umożliwiający Ci drukowanie wielu dokumentów i notatek.

HP 652 – tusz zamiennik

Kupisz u nas nie tylko oryginalny tusz HP 652, ale i jego zamiennik. To przede wszystkim znacznie tańsza alternatywa, które jednocześnie oferuje podobną jakość. To jednak niejedyne jego zalety! Zamiennik tuszu HP 652 to niezwykle wydajny produkt. Przy jego pomocy wydrukujesz 700 stron (wersja black) oraz  400 stron (wersja CMY). Oferowane przez nas tusze do drukarek to doskonały wybór dla osób, które często i dużo drukują. Zamienniki sprzedajemy pojedynczo i w znacznie bardziej opłacalnym zestawie.

W e-Printmania znajdziesz także inne tusze do drukarek HP. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dostosowany do Twojego urządzenia. Nie wiesz, który tusz kupić? Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, który wkład wybrać!

Tusze do Drukarek HP 652 Zamienniki | Oryginalne. Dobra Cena. Sklep Internetowy - E-printmania.pl

Zamiennik Tusz HP 652XL | black

65
Cena 88,99 zł
65

Zamiennik Tusz HP 652XL | CMY

CMY
Cena 88,99 zł
CMY

Zamienny zestaw tuszów HP 652 XL | CMYK

cmyk
Cena 165,99 zł
cmyk

Oryginalny Tusz HP 652 | CMY

Oryginał
CMY
Cena 62,99 zł
Oryginał
CMY

Komplet Oryginalny Tusz HP 652 | black

Oryginał
65
Cena 71,99 zł
Oryginał
65

Komplet oryginalnych tuszów HP 652 | CMYK

Oryginał
cmyk
Cena 127,99 zł
Oryginał
cmyk