Opinie o Nas O Nas

e-printmania.pl

Lokal został otwarty 11 maja 2018 roku. Z początku działalność sklepu miała ograniczyć się do sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek, serwisu oraz doradztwa. Szybko jednak zauważyliśmy, iż zapotrzebowanie na usługi poligraficzne w Białymstoku jest wysokie. Od tego momentu stopniowo poszerzaliśmy wachlarz naszych usług.

Materiały eksploatacyjne do drukarek/serwis/doradztwo

Nasza firma zajmuje się handlem tuszami, tonerami oraz innymi materiałami eksploatacyjnymi wykorzystywanych w druku. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty wszystkich znanych firm takich jak: Brother, Canon, HP, Samsung, EPSON, Konica Minolta; i wiele innych. Posiadamy materiały, mające zastosowanie w drukarkach domowych, biurowych oraz przemysłowych.
Nasz asortyment dzielimy na dwie grupy produktów: zamiennych oraz oryginalnych. Zdajemy sobie sprawę, iż produkty oryginalne to bardzo często ogromny wydatek. Dlatego zawsze doradzimy Państwu przy doborze zamiennika o odpowiednim stosunku jakości do ceny. Oszczędność na zamiennych wkładach może sięgać nawet do 70% w stosunku do produktów oryginalnych.
Oprócz produktów oferujemy pogwarancyjny serwis drukarek, kserokopiarek oraz ploterów. Nasi doświadczeni serwisanci uporają się z każdym problemem i sprawią, iż sprzęt uzyska “drugie życie”.
Cały asortyment, sięgający ponad kilku tysięcy produktów jest dostępny stacjonarnie w lokalu: Białystok ul. Gen. J. Hallera 6 lok. U2A oraz w naszym sklepie internetowym www.e-printmania.pl

Poligrafia

Nasza firma to również szeroko rozumiane usługi poligraficzne. Od niskonakładowych wydruków tradycyjnych dokumentów po wysokie nakłady ulotek reklamowych, plakatów czy wizytówek. W ofercie na stronie www.ksero10gr.pl znajdziecie Państwo m.in. wydruki wielkoformatowe (A0+, B0, B1), pieczątki, plakaty, zdjęcia, oprawę prac dyplomowych (ukłon w kierunku naszych studentów) oraz wiele innych.
Jedną z naszych popularnych usług są wydruki na płótnie canvas o grubości do 300g/m2. Nadadzą się one idealnie do wystroju wnętrz biur, sklepów oraz mieszkań czy domów. Wydruk na płótnie naciągnięty na sosnowe krosno jest idealnym odpowiednikiem tradycyjnych ramek. Przyciąga wzrok i upamiętnia cudowne momenty.
Drukujemy dla Państwa na wysokiej klasy maszynach Hewlett-Packard (HP), KONICA-MINOLTA oraz EPSON. Uszlachetnienie wydruku zapewniają maszyny Fellowes, Argo, Opus oraz KeenCut.
Do zobaczenia !
e-printmania.pl
ul. Gen. J. Hallera 6 lok. U2A
15-814 Białystok
tel. kom. +48 537 931 872 tel. kom.+48 720 801 175