Opinie o Nas Koszty dostawy

Wiemy, że w biznesie nie ma czasu na zwłokę. Nasz dział wysyłek dba o to, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej i żebyś nie przepłacał. Zamówienia można składać na naszej stronie, jak i dokonać zakupu osobiście w naszym sklepie z tuszami w Białymstoku.

Klientom z Białegostoku dowozimy tusze do drzwi, zupełnie za darmo! Możesz również odebrać przesyłkę osobiście, oczywiście bez dopłat.

Jeśli zależy Ci na czasie, a nie jesteś z Podlasia, nic straconego – oferujemy szybką wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Usługa realizowana jest zwykle w 24 h robocze od dnia wysyłki. Czas dostawy jest jednakowy w całym kraju.

Dostawa do Paczkomatów. Nie chcesz czekać na tusze w domu? Musisz wyjść z firmy i nie chcesz wyglądać kuriera? Zamów dostawę Inpost – Paczkomaty z dostawą w 24-48 h robocze.

W przypadku zamówienia towaru złożonego w zwykły dzień roboczy do godziny 10:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego.

Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane w najbliższy dzień roboczy.

Czas realizacji zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (przy wyborze płatności przelewem tradycyjnym). Jeżeli  płacisz za pośrednictwem  PayNow, Blue Media lub wybierzesz płatność za pobraniem (DPD) zamówienie będzie realizowane tego samego dnia roboczego.

Nie realizujemy detalicznych wysyłek międzynarodowych.