HP 903

Oryginalne tusze HP 903 są dostępne w każdej wersji kolorystyczne pozwalającej na druk atramentowy w systemie CMYK. Dlatego też w naszym sklepie znajdą Państwo oryginalne tusze HP 903 cyan, magenta, yellow, black w dwóch opcjach rozmiarowych do wyboru. Mają Państwo możliwość dokonania zakupu oryginalnych tuszy, które przeznaczone są do zrealizowania 300 czarnych oraz 315 kolorowych stron wydruków, a także opakowania XL, które pozwolą na wydrukowanie 825 stron. Dla tych z Państwa, którzy szukają korzyści finansowych dla swojej firmy, przygotowaliśmy zestaw tuszy w kartridżach XL.

Zamienniki tuszy HP 903

W naszym sklepie znajduje się również szeroka oferta zamienników tuszy HP 903. Ten wybór daje Państwu pewność identycznej jakości i wydajności realizowanych wydruków. Dodatkowo przy zakupie zamienników tuszu otrzymują Państwo także 2 lata gwarancji (przy zakupie oryginalnych tuszy okres obowiązywania gwarancji to 24 miesiące). Mają Państwo możliwość zakupienia zamienników tuszy HP 903 w postaci pojedynczych opakowań z kartridżami w poszczególnych kolorach, ale także w formie znacznie korzystniejszego ekonomiczne zestawu 4 kaset z pigmentem.

 

Urządzenia kompatybilne:

  • HP OfficeJet Pro 6950 All-in-One
  • HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One
  • HP OfficeJet Pro 6970 All-in-One
  • HP OfficeJet Pro 6975 All-in-One

Chcielibyśmy, abyście byli Państwo pewni dokonywanego zakupu. Dlatego w razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o zwrócenie się z nimi do naszych doradców.

HP 903