HP 933

Przedstawiamy Państwu ofertę oryginalnych tuszy HP 933. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno pojedyncze opakowania z oryginalnym tuszem HP 933 cyan, magenta, yellow oraz HP 932 black, jak i zestaw takich tuszy. Zestaw składa się kartridżów o pojemności XL. Kartridże z kolorowymi tuszami pozwalają na wydrukowanie 825 stron, natomiast kasety z czarnym pigmentem są przeznaczone do realizacji nawet 1000 wydruków.

Zamienniki tuszu HP 933

W naszej ofercie znajdą Państwo także korzystniejsze finansowo rozwiązanie dla swojego biura. Jest to możliwość zakupienia zamienników tuszu HP 933. Pozwalają one na realizację takiej samej liczby wydruków, co tusze oryginalne. Jakość wydruków, gwarantowana przez zamienniki tuszu HP 933 również nie różni się w żaden sposób od zapewnianej przez oryginalne tusze. Co więcej, wybierając zamienniki tuszu, otrzymują Państwo 2 lata gwarancji na zakupiony produkt. Zamienniki są dostępne również w postaci zestawu czterech kartridżów. Jest to najlepsze oszczędność dla każdego biura i firmy, w której ekonomiczność każdego wydruku ma ogromne znaczenie.

 

Urządzenia kompatybilne:

  • HP OfficeJet 6100, 6700
  • HP OfficeJet 7100, 7610

Pojawiają się u Państwa jakieś pytania? Prosimy o zadanie ich naszym doradcom. Chętnie udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze najlepszego tuszu do drukarki.

HP 933