Brother LC-127

W tej kategorii znajdą Państwo oryginalne tusze BROTHER LC-127, które przeznaczone są do urządzeń firmy BROTHER. W naszej ofercie znajdują się tusze zawierające zarówno czarny pigment, jak i zestawy oryginalnych tuszów kolorowych. Pigmenty cyan, yellow, magenta pozwalają na drukowanie za pomocą metody CMYK. Czarny tusz ma wydajność pozwalającą na wydrukowanie 1200 stron o formacie A4. Również kasety z kolorowymi pigmentami charakteryzuje identyczna wydajność. W zestawie znajdują się zarówno 3 kasety z kolorowymi tuszami, jak i 1 kartridż z pigmentem black.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-127

Na stronie naszego sklepu mogą Państwo także znaleźć zamienniki tuszu o identycznej wydajności kartridżów i jakości pigmentu zawartego w kasetach. Dzięki zamiennikom tuszu BROTHER LC-127 można znacznie obniżyć koszty drukowania każdej pojedynczej strony w swoim domu lub biurze. Decydując się na kupno zamienników tuszu BROTHER LC-127 otrzymują Państwo gwarancję na te produkty na okres 2 lat.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-J4110DW,
  • Brother MFC-J4410DW,
  • Brother MFC-J4510DW.

Potrzebują Państwo uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniego tuszu do Państwa urządzenia? Prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Brother LC-127