Filtruj według

Producent
Seria wkładu
Kolor wkładu
więcej... mniej
Cena
9 440
Filter

PShowBlog Kategorie

Epson

Firma Epson to lider na rynku produkcji drukarek, skanerów oraz projektorów. Specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży wielofunkcyjnych urządzeń z systemami stałego zasilania tuszowego. Produkty firmy cechują się niskimi kosztami eksploatacji oraz najwyższą jakością, co wpływa na ich niesłabnącą popularność.

Oryginalne tusze Epson

W naszym sklepie znajdą Państwo oryginalne tusze do drukarek Epson w kolorze cyan (niebieski) o pojemności od 3.2 ml do 34 ml, magenta (purpurowy) o pojemności od 3.2 ml do 69 ml, yellow (żółty) o pojemności od 3.2 ml do 69 ml oraz black (czarny) o pojemności od 5.2 ml do 202 ml. W ofercie posiadamy także oryginale zestawy tuszy Epson CMYK czyli cyan, magenta, yellow (niebieski, purpurowy i żółty) po 9.7 ml oraz black (czarny) po 12.2 ml lub o pojemności poszczególnych kolorów 6.4 ml albo ogólnej pojemności 15.1 ml, 16.4 ml, 31.3 ml i 32.2 ml. Inny dostępny zestaw tuszy to zestaw CMY (niebieski, purpurowy, żółty) o pojemności 6.7 ml i 30.3 ml. W ofercie znajdują się również butelki z oryginalnym tuszem Epson cyan, light cyan, yellow, magenta, light magenta i black po 70 ml oraz black i magenta po 65 ml.

Zamienniki tuszy Epson

W naszej ofercie posiadamy także sprawdzone zamienniki tuszy Epson we wszystkich możliwych kolorach i pojemnościach. Zamienniki są dostępne w formie tradycyjnej jak i w butelkach. Oferowane przez nas zamienniki tuszy, są kompatybilne z drukarkami marki Epson oraz zapewniają taką samą ilość i jakość wydruku jak oryginały. Jesteśmy pewni naszych zamienników, dlatego na każdy z nich otrzymują Państwo aż 24 miesiące gwarancji! Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Epson