Brother LC-980

W ofercie tej kategorii znajdują się oryginalne tusze BROTHER LC-980, które przeznaczone są do urządzeń drukujących w systemie atramentowym firmy BROTHER. Umożliwiają one drukowanie w bardzo dobrej jakości za pomocą metody CMYK, wykorzystującej kolory magenta, cyan, yellow i black. Każdy kartridż z czarnym atramentem pozwala na zrealizowanie wydruku na 300 stronach, natomiast tusze uzupełnione barwnikiem kolorowym pozwalają na wydrukowanie 260 stron. W tej kategorii znajdą Państwo nie tylko pojedyncze opakowania z kasetami, ale również zestaw oryginalnych tuszy BROTHER LC-980, co pozwala na znacznie zmniejszenie wydatków.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-980

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem jeszcze większych korzyści finansowych przy zakupie tuszów do swojej drukarki BROTHER, zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamienników tuszu. Kartridże z zamiennikami tuszu BROTHER LC-980 są tak samo wydajne, jak oryginalne tusze i oferują identyczną jakość wydruków. Co więcej, przy ich zakupie otrzymują Państwo gwarancję obejmującą okres 2 lat. Zamienniki tuszu są również dostępne w postaci zestawu, co dodatkowo zmniejsza koszty, a tym samym sprawia, że drukowanie każdej pojedynczej strony staje się znacznie tańsze.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-145C, DCP-165C, DCP-195C,
  • Brother DCP-365CN, DCP-375CW,
  • Brother MFC-250C, MFC-290C, MFC-295CN.

Chcieliby Państwo uzyskać pomoc przy wyborze odpowiedniego tuszu dla Państwa urządzenia drukującego? Prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Brother LC-980