Brother LC-223

Przedstawiamy Państwu ofertę oryginalnych tuszy BROTHER LC-223, które przeznaczone są do urządzeń drukujących w systemie atramentowym. Na stronie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć kartridże z atramentem, które wypełnione są barwnikami magenta, cyan, yellow oraz black. Wszystkie kartridże naraz umożliwiają drukowanie barwnych grafik i zdjęć za pomocą metody CMYK. Każda kaseta z tuszem charakteryzuje się wydajnością, pozwalającą na wydrukowanie 550 stron.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-223

W ofercie naszego sklepu znajdują się również tańsze odpowiedniki oryginalnych tuszy BROTHER LC-223. Ich niska cena pozwala na zwiększenie ekonomicznej korzyści drukowania za ich pomocą na urządzeniu w Państwa biurze lub domu. Dzięki wykorzystaniu zamienników tuszu BROTHER LC-223 można znacznie obniżyć koszty drukowania każdej strony na swojej drukarce. Zamienniki tuszu dostępne są w tych samych kolorach, co tusze oryginalne, a także pozwalają na wydrukowanie takiej samej ilości stron. Oprócz tego, że charakteryzują się one identyczną wydajnością, mają także taką samą jakość pigmentu, dzięki czemu realizowanie wydruki przedstawiają ten sam poziom.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-J4120DW,
  • Brother MFC-J4420DW, MFC-J4620DW,
  • Brother MFC-J4625DW, MFC-J5320DW,
  • Brother MFC-J5620DW, MFC-J5625DW,
  • Brother MFC-J5720DW.

Chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje? Prosimy o kontakt. Z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiedniego tuszu do Państwa drukarki.

Brother LC-223