HP 304

W naszym sklepie znajduje się szeroka ofert oryginalnych tuszy HP 304. Są one dostępne w dwóch wariantach pojemnościowych oraz kolorystycznych. Mogą Państwo zakupić zarówno kartridż zawierający czarny tusz, jak i kasetę zawierającą atrament z pigmentem cyan, magenta i yellow, dzięki czemu będą mogli Państwo zlecać wydruki zarówno czarno-białe jak i kolorowe, pełne grafik i fotografii w intensywnych barwach. Opakowania z kartridżami o standardowej pojemności są przeznaczone do wydrukowania 120 stron za pomocą czarnego tuszu, oraz 100 stron za pomocą kolorowego. Opakowania powiększone pozwalają na zlecenie aż 300 stron wydruków.

Zamienniki tuszu HP 304

Dostępne w tej kategorii zamienniki tuszu HP 304 są opakowaniami powiększonymi. Kartridże XL są tak samo wydajne jak duże opakowania oryginalnych tuszy. Mogą Państwo zakupić zarówno opakowanie zamienniku tuszu zawierające kartridż wypełniony kolorowym, jak i czarnym pigmentem. Wybór zamienników tuszu pozwala Państwu na finansową korzyść, a także wiąże się z otrzymaniem wydruków o identycznej jakości, co tusze oryginalne. Kupując zamienniki tuszu otrzymują Państwo 2 lata gwarancji na te produkty.

Urządzenia kompatybilne

  • HP Deskjet 3720 All-in-One Printer
  • HP Deskjet 3730 All-in-One Printer
  • HP Deskjet 3732 All-in-One Printer

Chcieliby Państwu uzyskać podpowiedź dotyczącą wyboru odpowiedniego tuszu do Państwa urządzenia? Prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

HP 304