Brother LC-123

Oryginalne tusze BROTHER LC-123 są przeznaczone do urządzeń drukujących systemem atramentowym firmy BROTHER. Każdy tusz obecny w tej kategorii naszego sklepu charakteryzuje się wydajnością pozwalającą na wydrukowanie 600 stron A4. Mogą Państwu znaleźć zarówno tusze z intensywnie czarnym pigmentem, pozwalające na doskonałe wydruki ważnych dokumentów, jak i tusze kolorowe, które pozwalają na drukowanie grafik i fotografii nawet w wysokiej rozdzielczości. W ofercie naszego sklepu znajdą się zarówno pojedyncze opakowania zawierające oryginalne tusze BROTHER LC-123, jak i zestawy, które pozwalają na oszczędność finansową z Państwa strony. Zestawy znajdują się w naszej ofercie to: dwa czarne kartridże, trzy kartridże CMY, cztery kartridże CMYK.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-123

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup zamienników tuszu BROTHER LC-123 otrzymają Państwo 2-letnią gwarancję na te produkty. Zamienniki tuszu cechują się identyczną wydajnością kartridżów i jakością realizowanych wydruków. Są one znacznie tańsze i korzystnie obniżają koszt drukowania każdej strony dokumentów w Państwa domu lub biurze. W naszej ofercie znajdują się zarówno pojedyncze opakowania z tuszami o pigmencie black, yellow, magenta i cyan, jak i zestawy pozwalające na uzyskanie przez Państwo jeszcze większych korzyści finansowych.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-J132W, DCP-J152W, J-552DW, DCP-J4110DW,
  • Brother MFC-J470DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW,
  • Brother MFC-J6520DW, MFC-J6920DW.

Nie są Państwo pewni czy tusz BROTHER LC-123 jest przystosowany do Państwa urządzenia? Prosimy o kontakt. Postaramy się Państwu doradzić w wyborze odpowiedniego tuszu.Brother LC-123