Brother LC-121

Oryginalne tusze BROTHER LC-121 znajdujące się w naszej ofercie są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym od producenta. Każdy kartridż z tej kategorii jest przeznaczony do zrealizowania około 300 stron wydruków w formacie A4. Mogą Państwo wybrać tusze z atramentem o barwie magenta, cyan, yellow i black. Dzięki tym kasetom mogą Państwo drukować dokumenty oraz zdjęcia w wyśmienitej jakości.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-121

Zamienniki tuszu BROTHER LC-121 są przeznaczone dla tych z Państwa, którzy pragną oszczędzić na zakupie oryginalnych tuszów. Produkty te charakteryzują się identyczną wydajnością kaset z atramentem oraz jakością realizowanych wydruków, przy znacznie niższej cenie. Dzięki zamiennikom tuszu BROTHER LC-121 mogą Państwo sprawić, że każdy wydruk dokumentów i zdjęć w Państwa domu i biurze okaże się znacznie tańszy. Wybierając zamienniki tuszu, otrzymują Państwo także gwarancję na okres 2 lat.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-J132W, DCP-J152W,
  • Brother DCP-J552DW,
  • Brother MFC-J470DW.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniego tuszu dla swojego urządzenia drukującego, prosimy o kontakt.

Brother LC-121