HP 940

W tej kategorii znajdą Państwo oryginalne tusze HP940. Oferujemy Państwu opakowania XL, które zawierają kartridże o największej pojemności. Wybierając te kasety mają Państwo zapewniony wydruk 1400 kolorowych stron lub 2200 za pomocą czarnego tuszu. Mają Państwo możliwość wybrania tuszu w kolorze magenta, cyan, yellow oraz black. W tym miejscu znajdą Państwo również zestaw oryginalnych tuszy HP940XL. W zestawie znajdują się 4 kartridże z atramentem o różnej barwie pigmentu. Cały zestaw umożliwia drukowanie w urządzeniach atramentowych systemem CMYK.

Zamienniki tuszu HP940

Czy myśleli Państwo o uzyskaniu dodatkowych korzyści finansowych? Wybierając zamienniki tuszu HP940 mogą Państwo otrzymać identyczną jakość i wydajność wydruków, jak w przypadku tuszy oryginalnych. Przy zakupie zamienników otrzymują Państwo także gwarancję na 2 lata. Kartridże zawierające zamienniki tuszu HP940 są także dostępne w postaci zestawu. Wybierając tę opcję zapewnią sobie Państwo maksymalną oszczędność.

Urządzenia kompatybilne:

  • HP OfiiceJet 8500 A PLUS
  • HP OfficeJet Pro 8000, 8500, 8500A

Nie mają Państwo pewności, czy wybrany tusz pasuje do Państwa urządzenia? Prosimy o kontakt, z pewnością udzielimy odpowiedzi na zadane pytania.

HP 940