Brother BT-5000 InkBenefit

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć oryginalne tusze BROTHER BT-5000. Są to tusze do drukarek atramentowych, przeznaczone do druku w kolorze metodą CMY. W naszej ofercie znajdują się butelki zawierające atrament z pigmentem cyan (błękitny), magenta (purpurowy), yellow (żółty). Wydajność tych tuszy pozwala na wydrukowanie nawet 5000 stron. Na tej stronie będą mogli Państwo również zakupić oryginalne tusze BROTHER BT-6000 i BT-D60, które zawierają czarny pigment black i przeznaczone są do realizacji około 6000 wydruków czarno-białych.

Zamienniki tuszu BROTHER BT-5000

Oryginalne tusze mogą być z powodzeniem zastąpione przez ich o wiele tańsze odpowiedniki. Zamienniki tuszu BROTHER BT-5000 pozwalają Państwu uzyskać oszczędność finansową, przy zachowanej jakości wydruków i wydajności kartridżów. Decydując się na zakup zamienników tuszu, otrzymują Państwo 2letnią gwarancję na te produkty. Dzięki zamiennikom tuszu mogą Państwo znacznie obniżyć koszty wydruku każdej strony w swoim biurze lub domu.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-T300,
  • Brother DCP-T500W,
  • Brother DCP-T700W,
  • Brother DCP-T510W
  • Brother MFC-T800W.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniego tuszu dla Państwa urządzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Brother BT-5000 InkBenefit