Filtruj według

Producent
Seria wkładu
Kolor wkładu
więcej... mniej
Cena
17 643
Filter

PShowBlog Kategorie

Hewlett Packard - HP

Drukarki są bardzo ważnym elementem każdego biura czy domu. A firma Hewlett-Packard (HP) jest najbardziej rozpoznawalną marką na rynku poligraficznym. Portfolio firmy to m.in: produkcja drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów i maszyn typowo przemysłowych. Rozwiązania HP od lat sprawdzają się wśród użytkowników domowych oraz biznesowych. Klienci cenią sobie niezawodność oraz jakość produktów firmy z Palo Alto.

Oryginalne tusze HP

W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne tusze do urządzeń z serii: HP Deskjet, HP ENVY czy HP Photosmart. W naszym sklepie oferujemy oryginalne tusze o różnych pojemnościach. W zależności od wyboru tuszy HP w formacie standard lub XL pojemność tuszu pozwala na druk od 200 aż do 600 stron. Oryginalne tusze HP to towary zapakowane fabrycznie. Pozwalają na druk bez utraty gwarancji na sprzęt. Dodatkowo tusze HP posiadają 2-letnią gwarancję na produkt. Atramentowe tusze do HP pozwalają na wysoką jakość druku. Podczas wydruku zdjęć, fotografii oraz wykresów możemy liczyć na bogate nasycenie kolorów. Dlatego tusze marki HP szczególnie polecamy dla branży kreatywnej. Różnorodność kolorów CMY dostępna w tej kategorii pozwala na swobodę wyboru odcieni. Dzięki czemu możesz zdecydować czarne wydruki dokumentów albo kolorowe fotografie.

Zamienniki tuszy HP

W naszej ofercie posiadamy także sprawdzone zamienniki do drukarek HP. To prawdziwa alternatywa dla oryginalnych tuszy do drukarek. Nasze zamienniki tuszy HP pomogą w codziennym druku dokumentów oraz zdjęć. Proponowane przez nas zamienniki występują w różnych kolorach. Do wydruku dokumentów polecamy czarne zamienniki HP. W przypadku druku w kolorze możesz zdecydować się na kolor CMY (żółty, magenda oraz cyjan). Pośród gamy istnieje możliwość zakupu zamienników w zestawach. Oferowane przez nas zamienniki HP są w pełni bezpieczne, a zawarty w nich atrament pozwala na bezpieczne drukowanie. Nasze zamienniki do drukarek HP są objęte 2-letnią gwarancją.

Hewlett Packard - HP