HP 10

Na stronie naszego sklepu mogą Państwo zakupić oryginalne tusze HP 10, które przeznaczone są do urządzeń firmy HEWLETT - PACKARD. Oferują one niezwykłą wydajność, umożliwiają wydrukowanie aż 2200 stron. Kartridże oryginalnego tuszu HP 10 są wypełnione atramentem o intensywnie czarnym pigmencie. Dzięki zastosowaniu oryginalnego tuszu HP 10 każdy wydrukowany dokument jest niezwykle trwały i wyraźny. Producent zapewnia Państwu gwarancję na te produkty na okres 24 miesięcy.

Zamienniki tuszu HP 10

Zamienniki tuszu HP 10 są tańszymi odpowiednikami tuszy oryginalnych, które charakteryzują się jednak identyczną jakością wydruku i wydajnością kaset z atramentem. Wybierając zamienniki tuszu HP 10, zmniejszają Państwo koszty zrealizowania każdego wydrukowanego dokumentu. Jest to olbrzymia oszczędność dla domu lub biura. Przy zakupie zamienników tuszu otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję na zamienniki tuszu z tej kategorii.

Urządzenia kompatybilne:

HP Business Inkjet 2800, 2800 DTN

HP Designjet 500, 500 PLUS, 500 PS PLUS

HP Designjet 800

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania porady dotyczącej wyboru tuszu odpowiedniego do posiadanego przez Państwo urządzenia.

HP 10