Epson T2711-T2715

W tej kategorii znajdą Państwo oryginalne tusze EPSON T2711-T2715. Są to tusze przeznaczone do realizacji wydruków metodą atramentową oraz za pomocą systemu barw CMYK. Obecne w tej kategorii oryginalne tusze dostępne są w kolorze cyan (błękitny), magenta (purpurowy), yellow (żółty), black (czarny). Każde opakowanie tego tuszu z kolorowym pigmentem zawiera jedną kasetę wypełnioną 10,4 ml atramentu. Natomiast opakowania z czarnym barwnikiem mają pojemność 17,7 ml. Są to opakowania XL.

Zamienniki tuszu EPSON T2711-T2715

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również zamienniki tuszu EPSON T2711-T2715. Wybór zamienników tuszu to bardzo korzystna finansowo opcja. Ze względu na niższą cenę kaset z tuszem, można dzięki nim znacząco obniżyć koszty realizowanych w domu lub pracy wydruków. Przyczyni się to do uzyskania nowych oszczędności w Państwa budżecie. Zamienniki tuszu charakteryzują się identyczną wydajnością oraz jakością pigmentów i wydruków jak tusze oryginalne. Przy zakupie zamienników tuszu otrzymują Państwo 2 lata gwarancji na te produkty,

Urządzenia kompatybilne:

EPSON WorkForce WF-3620DWF

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących tuszu, prosimy o kontakt do naszych doradców. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego tuszu do Państwa urządzenia.

Epson T2711-T2715