Filtruj według

Producent
Seria wkładu
Kolor wkładu
więcej... mniej
Cena
9 418
Filter

PShowBlog Kategorie

Brother

Drukarki firmy Brother, to japońska marka która istnieje od 1908 roku. W swojej ofercie posiada przede wszystkim urządzenia atramentowe.

Forma dostępnych tuszy do drukarek Brother

Producent zdecydował się na podział tuszy na osobne pojemniki z następującymi kolorami: black, cyan, magenta, yellow. Taki sposób dozowania sprawia, że w tuszach Brother każdy kolor jest wykorzystywany do końca, niezależnie od kolorystyki wydruków - urządzenie korzysta tylko z tych, które są niezbędne do danego druku. W ten sposób chronimy zarówno środowisko jak i dbamy o nasze finanse. Każdy z kolorów wymieniany jest oddzielnie w postaci niezależnej kasety z tuszem. Tusze do drukarek Brother można kupować pojedynczo, bądź w gotowych zestawach czy też w niestandardowej kombinacji ilościowej i kolorystycznej - wszystko w zależności od Państwa potrzeb.

Oryginalne tusze do drukarek Brother

W tej kwestii marka także wyróżnia się znakomitym wynikiem. Ceny atramentów są znacznie niższe niż w przypadku konkurencyjnych marek, a dodatkowo wystarczają na dłuższy czas użytkowania. Co więcej, oszczędność materiału nie wpływa na jakość wydruku.

Zamienniki do drukarki Brother

W naszej ofercie posiadamy również zamienniki oryginalnych tuszy do drukarki Brother. Wydajność i efektywność odpowiedników jest równie satysfakcjonująca, jak w przypadku oryginalnych produktów. Niepodważalną różnicę stanowi tutaj jednak cena zamienników, która bywa nawet 10-krotnie niższa od ceny oryginału. Przy tak kolosalnym obniżeniu kosztów, detaliczne wydruki domowe są wręcz znikomym wydatkiem. A z kolei w warunkach biurowych jest to już bardzo zauważalne zmniejszenie kosztów drukowania.

Brother