Brother LC-129

W kategorii oryginalnych tuszy BROTHER LC-129 mogą Państwo zakupić tusze przeznaczone do urządzeń drukujących firmy BROTHER. Są to tusze przeznaczone do druku w systemie atramentowym za pomocą metody CMYK. Z tego względu mogą Państwo wybrać tusz z czarnym pigmentem pozwalający na drukowanie nawet 2400 stron formatu A4 w czarno-bieli. W naszej ofercie znajduje się również zestaw oryginalnych tuszy BROTHER LC-129, na który składają się trzy kasety z tuszem cyan, magenta i yellow pozwalające na wydrukowanie 1200 stron w kolorze oraz jeden kartridż z czarnym pigmentem i o standardowej wydajności 2400 stron.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-129

Na naszej stronie mogą Państwo również znaleźć zamiennik tuszu BROTHER LC-129. Zamienniki tuszu cechują się znacznie niższą ceną, która pozwoli Państwu na obniżenie kosztów wydruku każdej strony w swoim biurze lub domu. Jednak pomimo wyboru tańszego produktu nie tracą Państwo na jakości. Wybór zamienników tuszu zapewnia Państwu uzyskanie produktu o identycznej wydajności i jakości uzyskiwanych wydruków oraz pigmentu jak w przypadku tuszów oryginalnych. Co więcej, jeżeli wybiorą Państwo zamienniki tuszu, otrzymają Państwo gwarancję na okres 2 lat (w przypadku tuszy oryginalnych okres gwarancyjny od producenta wynosi 24 miesiące).

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother MFC-J6520DW,
  • Brother MFC-J6720DW,
  • Brother MFC-J6920DW.

Chcieliby Państwo uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniego tuszu do swojego urządzenia drukującego? Prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Brother LC-129