Brother LC-3217

W tej kategorii przedstawiamy Państwu ofertę oryginalnych tuszy BROTHER LC-3217. Są to tusze przeznaczone do drukarek firmy BROTHER, które umożliwiają realizację wydruków systemem atramentowym oraz metodą CMYK. W każdym opakowaniu oryginalnego tuszu BROTHER LC-3217 znajduje się jeden kartridż. W kasetach z tuszem znajduje się pigment magenta, yellow, cyan lub black. Są to pigmenty wysokiej jakości, dzięki którym można uzyskać bardzo zadowalające wydruki zdjęć, grafik oraz oficjalnych dokumentów. Każdy kartridż charakteryzuje się wydajnością pozwalającą na wydrukowanie 550 stron.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-3217

Chcąc uzyskać dodatkowe oszczędności dla biura lub domu, warto rozpatrzyć zakup zamienników tuszu BROTHER LC-3217. Oferują one identyczną jakość wydruków oraz wydajność kartridżów, ale są przy tym znacznie tańsze. Dzięki niskiej cenie poszczególnych kartridżów można znacząco zmniejszyć koszt każdej wydrukowanej strony w czarno-bieli lub kolorze. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór zamienników tuszu BROTHER LC-3217 uzyskają Państwo także gwarancję na okres 2 lat. Oferta zamienników tuszu obejmuje tusze o identycznych kolorach, co tusze oryginalne.

Urządzenia kompatybilne

Brother MFC-J6935DW

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tych produktów, prosimy o skontaktowanie się z nami. Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego tuszu do Państwa urządzenia.

Brother LC-3217