OKI

Taśmy do drukarek OKI

OKI, to japońska marka, która istnieje już od 1881 roku! Jest to jeden z czołowych producentów cyfrowych drukarek. Drukarki Konica Minolta mają swoje zastosowanie głównie w biurach oraz przemyśle. Rozwiązania firmy doprowadziły do ogromnego postępu w erze druku cyfrowego.

Oryginalne taśmy OKI

W naszym sklepie znajdą Państwo oryginalne taśmy do drukarki MICROLINE ML-1120/1190 o wydajności 4 mln znaków oraz MICROLINE ML-5720/5790 o wydajności 8 mln znaków. Oferowane przez nas oryginalne taśmy OKI, są nowe, fabrycznie zapakowane oraz posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta.

Zamienniki taśmy do drukarek OKI

W naszej ofercie, posiadamy także sprawdzone zamienniki MICROLINE ML-1120/1190 oraz zamienniki MICROLINE ML-5720/5790. Sprzedawane przez nas zamienniki, posiadają te same parametry drukowania co oryginały, są w pełni kompatybilne, a jednocześnie dużo tańsze od oryginałów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, dlatego na wszystkie zamienniki otrzymują Państwo również 24 miesiące gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań prosimy o kontakt.

OKI

Wskaż producenta swojego urządzenia: