HP 934

Na tej stronie znajdą Państwo oryginalne tusze HP 934 przeznaczone do realizacji czarnych wydruków na urządzeniach wielofunkcyjnych firmy HEWLETT PACKARD. Drukarki te oraz tusze pozwalają na szybkie oraz tanie drukowanie, co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu biur oraz firm. W tym miejscu znajdą Państwo również oryginalne tusze HP 935, które przeznaczone są do tych samych urządzeń i pozwalają na realizowanie wydruku w kolorze. Mają Państwo możliwość wybrania zestawu 4 kartridży z oryginalnym tuszem HP934 I HP935.

Zamienniki tuszu HP 934

Chcąc uzyskać dodatkowe korzyści finansowe, warto przejrzeć ofertę zamienników tuszu HP 934. Zamienniki te są przeznaczone do tych samych urządzeń co tusze oryginalne. Oferują one wysoką jakość wydruku, a także wydajność kartridży równą kasetom oryginalnych tuszy. Wybierając zamienniki tuszu HP934 otrzymują Państwo 2 letnią gwarancję na te produkty. Mogą Państwo zakupić także zestaw zamienników tuszy, w którym poza HP 934 znajdują się również kartridże z kolorowym pigmentem HP 935 cyan, magenta, yellow.

Urządzenia kompatybilne:

Wszystkie tusze dostępne w tej kategorii są przeznaczone do drukarek:

HP OfficeJet Pro 6230, HP OfficeJet Pro 6830

Czy pojawiają się u Państwa jakieś wątpliwości dotyczące wyboru tuszu? Prosimy o kontakt, postaramy odpowiedzieć się na wszystkie pytania.

HP 934