Opinie o Nas Tonery do Drukarek HP 25X Zamienniki | Oryginalne. Dobra Cena. Sklep Internetowy - E-printmania.pl
PrestaShop

Tonery do Drukarek HP 25X

HP 25X to toner od renomowanej firmy Hewlett-Packard. Jest zatem produkowany przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek poligraficznych na świecie. Od 70 lat zajmuje się ona tworzeniem urządzeń i akcesoriów poligraficznych, które gwarantują doskonałą jakość i ostrość wydruku, wysoki poziom nasycenia barw oraz precyzyjnie odwzorowane detale. Dzięki temu tonery HP 25X ułatwiają nie tylko pracę, ale i codzienne czynności.

Czemu warto wybrać HP 25X?

Toner HP 25X to wykorzystywana w drukarkach laserowych kaseta drukująca, w której znajduje się barwny proszek. Dzięki temu, że jest naładowany elektromagnetycznie i naświetlany, gwarantuje niezwykle wysoką jakość drukowanych wydruków. Jest także bardzo wydajny, a suchy pigment sprawia, że dokumenty się nie rozmazują. To jednak nie wszystko! Tonery do drukarek HP 25X nie zasychają (tak jak tusze w drukarkach atramentowych). Możesz więc używać ich nieregularnie i nie obawiać się o to, że nagle przestaną drukować. Co równie ważne tonery HP dostępne w naszym sklepie drukują wydruki, które są trwałe, a także wodoodporne.

Tonery HP 25X – nasza oferta

Wkłady do urządzeń drukujących różnią się między sobą budową i sposobem montowania. Dlatego kupując tonery do drukarek, warto zwrócić uwagę na model i typ urządzenia. HP 25X kompatybilny jest z:

 • HP LaserJet Enterprise Flow M806X+,

 • HP LaserJet M806X+ NFC,

 • HP LaserJet M806DN,

 • HP LaserJet M830Z,

 • HP LaserJet M830Z NFC.

Oferowane przez nas oryginalne tonery do drukarek HP występują w kolorze czarnym. To niezwykle wydajne wkłady, które wystarczą na 34 500 stron A4 (przy 5% pokrycia strony).

Nie wiesz, który toner HP LaserJet wybrać? Skontaktuj się z nami przy pomocy ikony umieszczonej w dolnym prawym rogu strony! Nasi doradcy w ciągu 5 minut odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

W e-Printmania gwarantujemy wysoką jakość produktów, bezpieczeństwo zakupów i błyskawiczną dostawę. Zobacz, co jeszcze oferuje nasz sklep z tuszami do drukarek!

Tonery do Drukarek HP 25X Zamienniki | Oryginalne. Dobra Cena. Sklep Internetowy - E-printmania.pl

Toner HP 25X | black

Oryginał
65
Cena 1 599,99 zł
Oryginał
65