HP 907

Przedstawiamy Państwu oryginalne tusze HP 907. Opakowania dostępne w naszym sklepie zawierają kasety o rozmiarze XL. Pozwalają one Państwu na zrealizowanie największej ilości wydruków, równej 1500 czarno-białych stron. W kasecie oryginalnego tuszu HP 907XL znajduje się atrament z czarnym pigmentem o bardzo silnej intensywności barwy. Korzystając z tych tuszy mają Państwo pewność, że zarówno realizowane wydruki, jak i wykonywane kserokopie, będą perfekcyjnie odwzorowywały Państwa zlecenia.

Kartridże z tym tuszem przeznaczone są do atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych firmy HEWLETT PACKARD. Te urządzenia to bardzo częsty element wyposażenia biur oraz firm liczących na natychmiastowe i ekonomiczne wydruki. Producent oryginalnego tuszu zapewnia Państwu 24 miesiące gwarancji na ten produkt.

 Urządzenia kompatybilne:

  • HP OfficeJet 6960
  • HP OfficeJet 6970

Nie są Państwo pewni, czy tusz HP 907XL jest przystosowany do urządzenia w Państwa biurze? Prosimy o przedstawienie swoich wątpliwości naszym doradcom - pomożemy Państwu wybrać najlepsze tusze do drukarek!

HP 907