Filtruj według

Zamiennik/Oryginał
więcej... mniej
Producent
Kolor wkładu
więcej... mniej
Cena
48 49
Filter

PShowBlog Kategorie

HP GT53

Tusz HP GT53XL black original ink bottle jest oryginalnym tuszem przeznaczonym do urządzeń atramentowych firmy HEWLETT PACKARD. To wyjątkowo wydajne opakowanie zawiera 135 ml atramentu, dzięki czemu pozwala na wydrukowanie około 6000 stron. Producent oryginalnych tuszy HEWLETT PACKARD zapewnia Państwu otrzymanie gwarancji na okres 24 miesięcy. Dzięki oryginalnemu tuszowi HP GT53XL mogą Państwo drukować, we własnym domu lub biurze, dokumenty w profesjonalnej jakości oraz bardzo niskiej cenie. Obniżenie kosztów wydruku poszczególnych, nawet wielostronicowych, dokumentów, pozwoli Państwu na olbrzymią oszczędność finansową.

Zarówno zlecane wydruki, jak i kopiowane, za pomocą ksero, dokumenty, będą zachwycały intensywnością czerni atramentu. Dzięki temu, wydruki na każdej stronie będą bardzo wyraźne i trwałe, wręcz nie do odróżnienia od oryginalnych dokumentów.

Urządzenia kompatybilne:

HP Deskjet GT 5810 All-in-One Printer

HP Deskjet GT 5820 All-in-One Printer

Jeżeli mają Państwo wątpliwości, czy tusz HP GT53XL black original ink bottle jest przystosowany do danego urządzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i jak najlepiej doradzić w wyborze odpowiedniego tuszu do drukarki dopasowanego do Państwa urządzenia HEWLETT PACKARD.

HP GT53

Tusz HP GT53XL Black Original Ink Bottle

Tusz HP GT53XL | Black

65
Cena 48,99 zł
65