Brother LC-1000

Kategoria oryginalnych tuszów BROTHER LC-1000 pozwala Państwu na dokonanie zakupu kartridżów przeznaczonych do urządzeń drukujących systemem atramentowym firmy BROTHER. Kasety z atramentem dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Kasety mogą być wypełnione pigmentem cyan, magenta, yellow oraz standardowym black. Dzięki nim mogą Państwo wydrukować 500 czarno-białych dokumentów w formacie A4 oraz 400 stron A4 w kolorze. Na stronie naszego sklepu mogą Państwo również zdecydować się na zakup zestawu oryginalnych tuszów BROTHER LC-1000. Wybór zestawu jest korzystniejszą finansową opcją, pozwalającą na pozyskanie 4 kartridżów, w których znajdują się wszystkie pigmenty niezbędne do drukowania za pomocą metody CMYK.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-1000

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem korzyści finansowych poprzez znaczące zmniejszenie kosztów wydruku każdej strony za pomocą swojego urządzenia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamienników tuszów BROTHER LC-1000. Są one dostępne w identycznych wersjach kolorystycznych, pozwalają na wydrukowanie takiej samej ilości stron oraz oferują tą samą jakość zrealizowanych zleceń. Decydując się na zakup zamienników tuszu, otrzymują Państwo 2letnią gwarancję na te produkty. Zamienniki tuszu również dostępne są w postaci zestawów pozwalających na oszczędność finansową.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-130C, DCP-330C, DCP-350C,
  • Brother DCP-540CN, DCP-560CN, DCP-770CW,
  • Brother MFC-240C, MFC-440CN, MFC-465CN,
  • Brother MFC-660CN, MFC-680CN, MFC-885CW.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać poradę dotyczącą wybranych produktów w naszym sklepie, prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy Państwu informacji, które znacznie ułatwią wybór odpowiedniego tuszu do Państwa urządzenia.

 Brother LC-1000