Brother LC-970

Kategoria oryginalnych tuszy BROTHER LC-970 umożliwia Państwu wybór tuszu do swojego urządzenia drukującego. Tusze te przeznaczone są do urządzeń drukujących w systemie atramentowym za pomocą metody CMYK. Wewnątrz każdego kartridża z oryginalnym tuszem znajduje się wysokiej jakości atrament z pigmentami: czarnym, purpurowym, błękitnym lub żółtym (black, magenta, cyan, yellow). Każda kaseta z kolorowym pigmentem charakteryzuje się wydajnością dla 300 stron, natomiast kartridże z czarnym tuszem umożliwiają wydrukowanie 350 czarno-białych dokumentów w formacie A4.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-970

Dla tych z Państwa, którzy poszukują dodatkowych oszczędności dla domu lub biura, oferujemy zakup zamienników tuszu BROTHER LC-970, które są znacznie tańsze od tuszy oryginalnych. Pomimo niższej ceny nie różnią się one jednak jakością ani wydajnością kaset. Poza tym, przy zakupie zamienników tuszu otrzymują Państwo gwarancję na te produkty na okres 2 lat. Zamienniki tuszu BROTHER LC-970 dostępne są w tych samych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu po ich zakupie będą Państwo mieli możliwość bezproblemowego drukowania grafik i zdjęć.

Urządzenia kompatybilne:

  • Brother DCP-135C, DCP-150C,
  • Brother MFC-235C, MFC-260.

Jeżeli potrzebują Państwo uzyskać dodatkowe informacje dotyczące tych produktów, prosimy o skontaktowanie się z naszymi doradcami.

Brother LC-970