HP GT51

Przedstawiamy Państwu butelkę wypełnioną 135 ml czarnego atramentu. Jest to oryginalny tusz HP GT51XL, pozwalający na zrealizowanie około 6000 stron wydruków, zależnie od wartości procentowego pokrycia stron A4. Ten tusz do drukarek charakteryzuje się bardzo intensywną barwą czarnego pigmentu, dzięki czemu każdy, nawet kserowany dokument, będzie wyglądał niczym oryginał. Oryginalne tusze HP GT51XL objęte są okresem 24-miesięcznej gwarancji od producenta tuszy HEWLETT PACKARD. Korzystając z butelki z tuszem, mogą Państwo znacznie rzadziej wymieniać atrament w drukarce, co pozwoli na zaoszczędzenie pracy w biurze podczas realizacji wielostronicowych wydruków. W tej kategorii znajdują się także kolorowe tusze HP GT52 dostępne w butelkach po 70ml, wypełnionych pigmentem magenta, cyan oraz yellow.

Zamienniki tuszu HP GT51

Tusze umożliwiające Państwu drukowanie w kolorze dostępne są również w postaci zamienników tuszu HP GT52. Pozwalają one Państwu na uzyskanie wydruków w takiej samej jakości jak przy korzystaniu z tuszy oryginalnych, przy takiej samej wydajności butelek z tuszem. Gwarancja na zamienniki tuszu obejmuje 2 lata.

Urządzenia kompatybilne:

  • HP Deskjet GT 5810 Alll-in-One Printer
  • HP Deskjet GT 5820 All-in-One Printer

Jeżeli pragną Państwo upewnić się, czy wybrany tusz jest odpowiedni do danego urządzenia, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

HP GT51