Brother LC-985

Oryginalne tusze BROTHER LC-985 są przeznaczone do urządzeń drukujących w systemie atramentowym firmy BROTHER. Dostępne w tej kategorii opakowania zawierają pojedyncze kartridże z pigmentem cyan, magenta, yellow oraz black. Mogą Państwo również dokonać zakupu zestawu oryginalnych tuszy LC-985, w którym znajdują się 4 kartridże zawierające wszystkie pigmenty niezbędne do realizowana wydruków metodą CMYK. W ofercie naszego sklepu znajduje się również zestaw dwóch kaset z czarnym pigmentem, co pozwala na zwiększenie wydajności wydruku czarno-białych dokumentów. Każda kaseta z kolorowym tuszem pozwala na wydrukowanie 260 stron, natomiast kasety z tuszem czarnym umożliwiają wydrukowanie 300 kartek A4 pełnych kolorowych grafik i zdjęć.

Zamienniki tuszu BROTHER LC-985

Jeżeli chcieliby Państwo oszczędzić przy zakupie tuszów do swojej drukarki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamienników tuszu BROTHER LC-985. Są one znacznie tańsze od oryginałów, jednak pozwalają na uzyskanie tej samej ilości wydruków w identycznej jakości, jak w przypadku tuszów oryginalnych. Przy zakupie zamienników tuszu otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję. Na stronie naszego sklepu mają Państwo możliwość zakupienia zamienników tuszu w każdym kolorze metody drukowania CMYK, a także w postaci zestawów. Zestawy zamienników tuszu umożliwiają uzyskanie jeszcze większych oszczędności dla Państwa domu lub biura.

Urządzenia kompatybilne

  • Brother DCP-J125, DCP-J140W,
  • Brother DCP-J315W, DCP-J515W,
  • Brother MFC-J220W, MFC-J-265W, MFC-J415W.

Jeżeli potrzebują Państwo uzyskania porady dotyczącej wyboru odpowiedniego tuszu do Państwa drukarki, prosimy o kontakt.

Brother LC-985